0530 975 25 60

Pvc Sistemleri

Dünya standartlarında üstün teknoloji ile üretilen PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile maksimum fayda sağlar. Siz de pencerenizi korkmadan hayata açın.
 
  • Yüksek ısı yalıtımı sağlar.
  • Ses yalıtımı sağlar.
  • Rüzgâra karşı dayanıklıdır.
PVC Kapı Sistemleri estetik, şık, dayanıklı ve emniyetli yapısıyla farklı seçenekleri ile mekanlarınızın mimari ile mükemmel uyum sağlar. Siz de kapılarınızı hep sevdiklerinize açın.
  • Yüksek güvenlik sağlar.
  • Şık ve estetiktir.
  • Bakımı kolaydır.

Türkiye’de üretilen ilk 90 mm ve 84 mm genişliğinde profil serisi olan Revotech, 7 odacıklı yapısıyla kullanıcılarına benzersiz bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Uluslararası standartlarda üretilen REVOTECH serisine ait ana profiller 7 odacıklı ve orta contalı formları ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Uluslararası standartlarda (TS 5358, EN 12608) üretilen 76 mm genişliğe sahip A class DORADO GOLD serisine ait ana profiller 6 odacıklı yapıları ve 2,8 mm duvar et kalınlıkları yanında orta contalı formları ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

PVC pencerelerin üstün izolasyon özelliği ve alüminyum profillerin metalik görünümü ile birleştirilmiştir PVC doğramalarda dış cephelere alüminyum görüntüsü vermek amacıyla kapak uygulamasında yeni bir yaklaşım olan Dorado Gold Shield 90 derece birleşebilen kapak sayesinde daha kolay uygulanabilen estetik bir çözümdür.

70 mm genişliğe sahip A class DORADO serisi uluslararası standartlarda (TS 5358, EN 12608) üretilmektedir. Dorado serisine ait ana profiller, 5 odacıklı yapıları ve 2,8 mm dış duvar kalınlıkları ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Uluslararası standartlarda (TS 5358, EN 12608) üretilen, 70 mm genişliğe sahip Safir serisi 5 odacıklı yapıları ile kullanıldıkları mekanlarda termal konforun sağlanması için gerekli yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

 

 

   

 
Isı kontrol özelliği sayesinde ısı kaybını standart çift camlara göre %50 azaltır ve yakıt masraflarınızı düşürür.
 
 

 
Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için %100 geri dönüşümlü ve çevreye duyarlı ürünler üretiyoruz.