(212) 242 55 25

Cam Balkon Sistemleri

▶ Askılı Cam Balkon
 
 Eşiksiz sürme cam balkon evlere muhakkak yapılamaz. Altındaki alüminyum tabakanın kalınlığı 5mm olup muhakkak ayak takılmaz. ofis bölmelerde ve kafeteryalarda olup, ısı yalıtımlı değildir. 
 Hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi bulunur.
 Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza müsait hale getirilip montajlanmaktadır.
 Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine bununla beraber plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, okstilenme ve gibi deformasyonlardan karşı korumaktır.
 Alüminyum contalar silikon durumuna sahiptir. iklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez. Rengi değişmez.    
 
▶ Katlanır Cam Balkon
 
 Katlanır Köşeli cam balkon sistemi 8mm yahut 10 metre cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve şişecam, paşabahçe patentli kaliteli camlardan yapılır.
 Balkonlarda, kafeteryalarda kullanması sıktır.
 Camdan cama mekanizmaları yardımıyla hırsızlığa karşı güvenlidir.
 Yağmura, güneşe, rüzgara karşı dayanıklı olup yıpranmaz.    
 
▶ Sürgülü Eşikli Cam Balkon
 
 Sürgülü cam balkon sistemi 8mm ya da 10 mt. cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve şişecam, paşabahçe patentli kaliteli camlardan yapılıyor.
 Genelllikle dar balkonlarda, büro bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve bunun gibi dükanlarda hariç mekanlarda kullanabilinmektedir.
 Sürgülü sistem her çeşitli balkonlarda kullanılır. Alttan atama niteliğine sahiptir.
✓ Contalar silikon özelliğine sahiptir. iklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez.
 
 
 
DMCA.com Protection Status

Bize Ulaşın!